Zimná obuv

1 produkt

V zimnom období sa zvyšujú nároky na kvalitu obuvi a jej vlastnosti. Chlad, vlhko a sneh, to všetko pôsobí na ľudský organizmus, ktorý je v tomto období mimoriadne náchylný na rôzne ochorenia. Ak nie sú v nohy v teple, nie sme proti zime dostatočne chránení. Kvalitné zimné čižmy, ale aj akákoľvek zateplená obuv by mala byť
• s použitím tepelno-izolačného materiálu
• vodeodolná
• nepremokavá
• protišmyková

Synonymom pre zimnú obuv by v každom prípade mali byť zateplené topánky. Či už členkové alebo po kolená, v zime určite voľte zateplené čižmy.

Zimná pracovná obuv

Tak ako sa zvyšujú nároky na klasickú zimnú obuv, zvyšujú sa aj na pracovnú zimnú obuv. Všetky typy pracovnej obuvi a takisto aj bezpečnostnej pracovnej obuvi v zimnom prevedení sú zateplené, hydrofóbne upravené a zväčša s koženým zvrškom. Podrážky zimnej pracovnej obuvi by mali byť protišmykové, čo je dôležité najmä pre zamestnania vykonávané vonku. Podľa potreby sú dostupné členkové zimné topánky, poloholeňové alebo vysoká sárová (holeňová) obuv. Konkrétna obuv sa teda volí podľa typu zamestnania a miesta, kde sa práca vykonáva (zváračská zimná obuv, biela zateplená obuv a pod.).

Košík  

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
Spolu 0,00 €

Pokladňa

Kategórie

Pricemania - overený obchod